Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TALLRIK, porslin, Kina, 1800-talets senare del, dekor i emaljfärger, motiv av figurscen, oktagon form, diameter ca 26 cm
Smärre slitage
335505
2015-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här