Alessandro Moretti brons

Alessandro Moretti brons
Alessandro Moretti brons
Alessandro Moretti brons
Alessandro Moretti brons
Alessandro Moretti brons
Alessandro Moretti brons
Alessandro Moretti brons
Alessandro Moretti brons
Alessandro Moretti brons
Alessandro Moretti brons

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALESSANDRO MORETTI (1922-1998): Same, signerad o daterad A Moretti 1935, gjutarmärkt H Bergman Cire Perdue, brons på träsockel, total höjd ca 23 cm

335516

2015-10-19