Arvid Öström tussilago

Arvid Öström tussilago
Arvid Öström tussilago
Arvid Öström tussilago
Arvid Öström tussilago

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARVID ÖSTRÖM (1889-1955): Stilleben med tussilago, signerad A.Öström, olja på pannå, 15x18 cm

335545

2015-10-19