Litografi Lars Jonsson

Litografi Lars Jonsson
Litografi Lars Jonsson
Litografi Lars Jonsson
Litografi Lars Jonsson

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

LARS JONSSON (född 1952): Korp på gren, signerad Lars Jonsson HC, färglitografi, 56 x 54 cm

335551

2015-10-22