Kyrkstake

Kyrkstake
Kyrkstake
Kyrkstake
Kyrkstake
Kyrkstake
Kyrkstake

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KYRKSTAKE, i mässing, 1800-tal, höjd 53 cm

Smärre bucklor

335552

2015-10-19