Axel Jungstedt porträtt

Axel Jungstedt porträtt
Axel Jungstedt porträtt
Axel Jungstedt porträtt
Axel Jungstedt porträtt
Axel Jungstedt porträtt
Axel Jungstedt porträtt

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

AXEL JUNGSTEDT (1859-1933): Damporträtt, signerad och daterad Axel Jungstedt 1914, olja på duk, oval 70x54 cm

Zustandsbeschreibung

Skrapmärken retusch

335554

2015-10-19