Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
AXEL JUNGSTEDT (1859-1933): Damporträtt, signerad och daterad Axel Jungstedt 1914, olja på duk, oval 70x54 cm
Zustandsbeschreibung
Skrapmärken retusch
335554
2015-10-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner