Carl Larsson

Carl Larsson
Carl Larsson
Carl Larsson
Carl Larsson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL LARSSON (1853-1919): efter Ute blåser sommarvind, stämpelsignerad, litografi, tryckt hos Iduns Kungl Hofboktr. Sthlm28x99 cm

Smärre gulnad

335566

2015-10-19