Ivo Saliger etnsning
Klubbat för:
4 200 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
IVO SALIGER (Tyskland, 1894-1987), Der Arzt, der Tod und das Mädchen, 1920, signerad Ivo Saliger, färgetsning, synlig bildyta 65x45 cm passepartout döljer yttre delen av motivet
Kuntoraportti
Mindre vita märken i bildytan, ej examinerad ur ram
335572
Päivämäärä:
2015-10-19