Ivo Saliger etnsning

Ivo Saliger etnsning
Ivo Saliger etnsning
Ivo Saliger etnsning
Ivo Saliger etnsning

Klubbat för:

4 200 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

IVO SALIGER (Tyskland, 1894-1987), Der Arzt, der Tod und das Mädchen, 1920, signerad Ivo Saliger, färgetsning, synlig bildyta 65x45 cm passepartout döljer yttre delen av motivet

Kuntoraportti

Mindre vita märken i bildytan, ej examinerad ur ram

335572

Päivämäärä:

2015-10-19