Paul René Gaugin färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAUL RENÉ GAUGIN (1911-76): Komposition med fiskar, signerad och daterad Paul René Gaugin 1956, 8/260, färglitografi, ca 44x56 cm

Fuktskador, gulnad

335576

2015-10-19