Claude Weisbuch litografier

Claude Weisbuch litografier
Claude Weisbuch litografier
Claude Weisbuch litografier
Claude Weisbuch litografier

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CLAUDE WEISBUCH (född1927): (2) Figurkompositioner, signerade Weisbuch, 15/250, litografi, bladmått ca 49 x 64 cm

335601

2015-10-19