Ljusarm i barockstil

Ljusarm i barockstil
Ljusarm i barockstil

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSARM, 1800-talets slut, barockstil, mässing

Skador, ej komplett

335603

2015-10-19