Karin Olsson olja
2015-10-21
335606
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
KARIN OLSSON (1928-2006): Vår, signerad Karin Olsson, olja på duk, 100x90 cm