Karin Olsson olja

Karin Olsson olja
Karin Olsson olja
Karin Olsson olja
Karin Olsson olja
Karin Olsson olja
Karin Olsson olja

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KARIN OLSSON (1928-2006): Vår, signerad Karin Olsson, olja på duk, 100x90 cm

335606

2015-10-21