Skål och bägare silver

Skål och bägare silver
Skål och bägare silver
Skål och bägare silver
Skål och bägare silver

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, BÄGARE, silver, England och Sverige, dekor av blommor, skålens höjd ca 10, diameter 15 cm, vikt ca 266 g

Skålens invändiga förgyllning med slitage

335612

2015-10-19