Karin olsson olja
2015-10-21
335613
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
KARIN OLSSON (1928-2006): Vinterdröm, signerad Karin Olsson, olja på duk, 110x120 cm
Krackeleringar