Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KARIN OLSSON (1928-2006): Vinterdröm, signerad Karin Olsson, olja på duk, 110x120 cm
Krackeleringar
335613
2015-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här