Karin olsson olja

Karin olsson olja
Karin olsson olja
Karin olsson olja
Karin olsson olja
Karin olsson olja
Karin olsson olja

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KARIN OLSSON (1928-2006): Vinterdröm, signerad Karin Olsson, olja på duk, 110x120 cm

Krackeleringar

335613

2015-10-21