Bordsplatå i empirestil

Bordsplatå i empirestil
Bordsplatå i empirestil
Bordsplatå i empirestil
Bordsplatå i empirestil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSPLATÅ, 1800-tal, empirestil, förgylld brons, genombruten dekor med puttis samt blomstergirlander, på lejonfötter, höjd 8, diameter 26 cm

Förgyllning med slitage

335620

2015-10-19