Takkrona funkis

Takkrona funkis
Takkrona funkis

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TAKKRONA, 1930-tal, funkis, 5-armad, kromad stomme, grönfärgade glaskupor, höjd ca 66, diameter 66 cm

kuporna med enstaka nagg, en kupa med sprickor

335636

2015-10-19