Bordslampa mässing

Bordslampa mässing
Bordslampa mässing
Bordslampa mässing
Bordslampa mässing
Bordslampa mässing
Bordslampa mässing

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSLAMPA, 1960/70-tal, etikettmärkt Tyringe, mässing, justerbar, höjd ca 50 cm

Slitage

335659

2015-10-19