Väggtelefon LM Ericsson

Väggtelefon LM Ericsson
Väggtelefon LM Ericsson
Väggtelefon LM Ericsson
Väggtelefon LM Ericsson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGTELEFON, LM Ericsson, 1900-talets första hälft, höjd ca 75 cm

Bruksslitage

335661

2015-10-19