Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGTELEFON, LM Ericsson, 1900-talets första hälft, höjd ca 75 cm
Bruksslitage
335661
2015-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här