Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LAMPBORD, 1900-talets första hälft, bonad björk, höjd 138, 40 x 61 cm
Bruksslitage
335663
2015-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här