Lampbord i bonad björk

Lampbord i bonad björk
Lampbord i bonad björk
Lampbord i bonad björk
Lampbord i bonad björk

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LAMPBORD, 1900-talets första hälft, bonad björk, höjd 138, 40 x 61 cm

Bruksslitage

335663

2015-10-19