Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SIDEBOARD, 1960-tal, teak och betsad bok samt svärtade ben, skjutbara dörrar, 3 lådor, höjd 86, 150 x 45 cm
Smärre fanérskador
335668
2015-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här