Sideboard i teak

Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak
Sideboard i teak

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIDEBOARD, 1960-tal, teak och betsad bok samt svärtade ben, skjutbara dörrar, 3 lådor, höjd 86, 150 x 45 cm

Smärre fanérskador

335668

2015-10-19