Sekretär mahogny
2015-10-19
335683
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SEKRETÄR med skåpöverdel, 1940-tal, mahogny, med lådinredning och skåpunderdel, frostat och etsat glas, höjd 184, 90 x 40 cm, 2 nycklar finns
Bruksslitage