Sekretär mahogny

Sekretär mahogny
Sekretär mahogny
Sekretär mahogny
Sekretär mahogny
Sekretär mahogny
Sekretär mahogny
Sekretär mahogny
Sekretär mahogny

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR med skåpöverdel, 1940-tal, mahogny, med lådinredning och skåpunderdel, frostat och etsat glas, höjd 184, 90 x 40 cm, 2 nycklar finns

Bruksslitage

335683

2015-10-19