Esaias Thorén olja

Esaias Thorén olja
Esaias Thorén olja
Esaias Thorén olja
Esaias Thorén olja

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981), komposition, olja på pannå, signerad E Thorén, ca 55x46 cm

335691

2015-10-20