Klubbat för:
28 000 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
HÖRNSKÅP, 17/1800-tal, Hälsingland/Jämtland, målad dekor av blommor, höjd 134, djup 39 cm
Zustandsbeschreibung
Delvis ommålat, slitage, delvis senare inredning, nyckel finns
335748
2015-10-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner