Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Klubbat för:

28 000 SEK

Schätzwert

6 000 SEK

Beschreibung

HÖRNSKÅP, 17/1800-tal, Hälsingland/Jämtland, målad dekor av blommor, höjd 134, djup 39 cm

Zustandsbeschreibung

Delvis ommålat, slitage, delvis senare inredning, nyckel finns

335748

2015-10-20