Skål Lennart Nyblom Pukeberg

Skål Lennart Nyblom Pukeberg
Skål Lennart Nyblom Pukeberg
Skål Lennart Nyblom Pukeberg
Skål Lennart Nyblom Pukeberg
Skål Lennart Nyblom Pukeberg
Skål Lennart Nyblom Pukeberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART NYBLOM, skål, Pukeberg, klarglas med målad dekor, signerad Nyblom, diameter 21, höjd 16,5 cm

Mindre mynningsnagg

335749

2015-10-20