Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, Louis XVI-stil, 1800-talets andra hälft, träskuren och bonad bok, medaljong, stoppad rygg, krönt rosettdekor, sitthöjd ca 40 cm
Slitage, mindre torrsprickor
335750
2015-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här