Joe Colombo Boby rullhurts

Joe Colombo Boby rullhurts
Joe Colombo Boby rullhurts
Joe Colombo Boby rullhurts
Joe Colombo Boby rullhurts
Joe Colombo Boby rullhurts
Joe Colombo Boby rullhurts
Joe Colombo Boby rullhurts
Joe Colombo Boby rullhurts

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JOE COLOMBO, Boby rullhurts för Bieffeplast, Italien, höjd 73,5, 41 x 53 cm.

Bruksslitage, repor

335757

2015-10-20