Figuriner Monica Backström

Figuriner Monica Backström
Figuriner Monica Backström
Figuriner Monica Backström
Figuriner Monica Backström

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MONICA BACKSTRÖM, figuriner, 5 st, Kosta, 1970-tal, i form av svampar och ägg, höjd ca 6,5-25 cm

Det större ägget med invändiga nagg

335771

2015-10-20