Holländsk skola

Holländsk skola
Holländsk skola
Holländsk skola
Holländsk skola

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HOLLÄNDSK SKOLA (omkring 1800): Pastoralt landskap, olja på pannå, 61x74 cm

Krackeleringar, retuscher, färgbortfall

335783

2015-10-30