Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BAROMETER, 1800-tal, mahognyfodral, mässingsbeslag, märkt B. Lejal Stockholm, längd 99 cm
Kvicksilver ur läge, mindre list saknas, slitage, mässingsknopp något skev
335784
2015-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här