Barometer 1800-tal

Barometer 1800-tal
Barometer 1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BAROMETER, 1800-tal, mahognyfodral, mässingsbeslag, märkt B. Lejal Stockholm, längd 99 cm

Kvicksilver ur läge, mindre list saknas, slitage, mässingsknopp något skev

335784

2015-10-20