Eva Löwstädt olja

Eva Löwstädt olja
Eva Löwstädt olja
Eva Löwstädt olja
Eva Löwstädt olja
Eva Löwstädt olja
Eva Löwstädt olja

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EVA LÖWSTÄDT-ÅSTRÖM (1864-1942), skördelandskap, olja på duk, 37 x 44 cm, signerad Eva Löwstädt

335785

2015-10-20