Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "The dark sails", otydligt signerad, påskrift a tergo Hermanovski 565 5th Ave, olja på pannå, 152x62 cm
Nedre del av ram saknas
335791
2015-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här