Paul Klee grafiska blad

Paul Klee grafiska blad
Paul Klee grafiska blad
Paul Klee grafiska blad
Paul Klee grafiska blad
Paul Klee grafiska blad
Paul Klee grafiska blad
Paul Klee grafiska blad
Paul Klee grafiska blad

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

PAUL KLEE (1879-1940), efter: (4) Kompositioner, varav 2 signerade i plåten, grafiska blad, ca 12x19-19x14 cm
PROVENIENS: Galleri Anden Göteborg

335794

2015-10-20