Klubbat för:
500 SEK
1 500 SEK
PAUL KLEE (1879-1940), efter: (4) Kompositioner, varav 2 signerade i plåten, grafiska blad, ca 12x19-19x14 cm
PROVENIENS: Galleri Anden Göteborg
335794
2015-10-20