Miniatyrer 1800-talets första hälft

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MINIATYRER, 2 st, 1800-talets första hälft, figurscener, förgyllda, diameter ca 7,5 cm, medföljande 2 svärtade ramar

335795

2015-10-20