Ron Lior mapp Lior 5

Ron Lior mapp Lior 5
Ron Lior mapp Lior 5
Ron Lior mapp Lior 5
Ron Lior mapp Lior 5
Ron Lior mapp Lior 5
Ron Lior mapp Lior 5
Ron Lior mapp Lior 5
Ron Lior mapp Lior 5
Ron Lior mapp Lior 5
Ron Lior mapp Lior 5

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RON LIOR (född 1971): Mapp: "Lior 5", signerade Lior, numrerade 6/250, serigrafier i mapp, bladens namn "Lambretta", "Amarula", "Moonlight", "Badtimesstories". oramade i mapp, signerade, varierande både liggande och sittande 85 x 55 cm

335809

2015-11-01