Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÄNGSKÅP, för hörn, allmoge, Dalarna, daterad 1806, höjd 91, 72x50 cm, nyckel finns
Slitage
335812
2015-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här