Skåp allmoge

Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge
Skåp allmoge

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄNGSKÅP, för hörn, allmoge, Dalarna, daterad 1806, höjd 91, 72x50 cm, nyckel finns

Slitage

335812

2015-10-20