Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
RYMDMÅTT, 7 st, koppar, samtliga krönta, 1800-tal, höjd 5-25 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre bucklor, ristade med personnummer på undersidan
335815
2015-10-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner