Rymdmått 1800-tal

Rymdmått 1800-tal
Rymdmått 1800-tal
Rymdmått 1800-tal
Rymdmått 1800-tal

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

RYMDMÅTT, 7 st, koppar, samtliga krönta, 1800-tal, höjd 5-25 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre bucklor, ristade med personnummer på undersidan

335815

2015-10-20