Stekhuv
2015-10-20
335827
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STEKHUV, pläter, 1900-talets första hälft, med handtag, godronnerad kant, längd ca 37 cm höjd ca 19 cm
Smärre bucklor