Steiff leksaker

Steiff leksaker
Steiff leksaker
Steiff leksaker
Steiff leksaker
Steiff leksaker
Steiff leksaker

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEIFF, lejonunge resp. sköldpadda, MEKANISKA LEKSAKER, 3 st, MINIATYRBJÖRN, 1950-tal, höjd 7,5-12 cm

Skador

335847

2015-10-20