Caroline af Ugglas
2015-10-20
335852
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
CAROLINE AF UGGLAS (1972), Figural komposition, olja på duk, signerad, ca 73 x 92 cm