Coasters

Coasters
Coasters
Coasters
Coasters
Coasters
Coasters
Coasters
Coasters

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

COASTERS, 1 par, silver, England, London 1879, reliefdekor med floralmotiv, otydliga stämplar, diameter ca 13,5 cm

Slitage, bucklor, smärre bristningar längs fotring

335864

2015-10-20