Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
COASTERS, 1 par, silver, England, London 1879, reliefdekor med floralmotiv, otydliga stämplar, diameter ca 13,5 cm
Slitage, bucklor, smärre bristningar längs fotring
335864
2015-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här