Ulf Wahlberg färglitografi
2015-10-20
335865
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF WAHLBERG (född 1938): Bilvrak, signerad och daterad Ulf Wahlberg -78, färglitografi, 20 x 23 cm, numrerad 278/390