Ulf Wahlberg färglitografi

Ulf Wahlberg färglitografi
Ulf Wahlberg färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF WAHLBERG (född 1938): Bilvrak, signerad och daterad Ulf Wahlberg -78, färglitografi, 20 x 23 cm, numrerad 278/390

335865

2015-10-20