Vykort med kungligheter

Vykort med kungligheter
Vykort med kungligheter
Vykort med kungligheter
Vykort med kungligheter
Vykort med kungligheter
Vykort med kungligheter

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VYKORT, totalt ca 250 st, 2 album, ca 1900-30-tal, huvudsak kungligheter

1 album med lösa blad, bruksslitage

335868

2015-10-20