Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VYKORT, totalt ca 250 st, 2 album, ca 1900-30-tal, huvudsak kungligheter
1 album med lösa blad, bruksslitage
335868
2015-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här