Peter Dahl Disko

Peter Dahl Disko
Peter Dahl Disko

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER DAHL (född 1934), Disko, signerad, daterad, numread, Peter Dahl -81, 320/325, färglitografi, ca 53 x 37 cm

335874

2015-10-20