Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GIDEON BÖRJE (1891-1965): Naket, signerad G Börje, olja på duk, 52x81,5 cm
335897
2015-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här