Teresa Wennberg

Teresa Wennberg
Teresa Wennberg
Teresa Wennberg
Teresa Wennberg
Teresa Wennberg
Teresa Wennberg
Teresa Wennberg
Teresa Wennberg

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TERESA WENNBERG (samtida), (2), Important message II och III, signerad signerad a tergo Teresa Wennberg 1989, olja på duk, 23 x 33 cm

335920

2015-10-20