Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
SOFFBORD, 1940-tal, halvmåneformat, fanérat med valnöt, fotavslutningar i mässing, höjd 58, 120 x 53 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
335941
2015-10-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner