Soffbord 1940-tal

Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

SOFFBORD, 1940-tal, halvmåneformat, fanérat med valnöt, fotavslutningar i mässing, höjd 58, 120 x 53 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

335941

2015-10-23