Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MAJA BRAUN-WALLENBERG (samtida) (3), signerad Maja Braun, 82/90, litografi, bladmått ca 80x57,5 cm vardera, oramade
Smärre hanteringsveck
335946
2015-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här